KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7314196
nr 731 4196
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), "den tjocka damens sista dag", signerad, motivets mått: 32x21
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 december 2011
kl 18:12:23
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.300 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold